Poleg britanskega škandala, Rebel razkriva tudi druga sporna povabila, vključno z 2-milijonsko ponud Odkrito.si

rb
3 26.01.2020 19:41:07

FRUSTRIRANI hrvaški selektor brez zavor: JE*EM mu mater NESRAMNO!

Naši sosedi se morajo na evropskem prvenstvu zadovoljiti s srebrno medaljo.

Hrvatom ni uspelo. V finalu evropskega prvenstva so morali priznati premoč Špancem, ki so z zmago 22:20 zasluženo zlati, odločilni trenutek napete končnice pa se je zgodil ob izteku 59. minute, ko si je Igor Karačić v napadu za izenačenje privoščil korake. Kaj je mislil storiti, bržčas ne ve niti sam.

Makedonska sodnika sta kockastim upravičeno odvzela žogo, Alex Dujšebajev je na nasprotni strani potrdil špansko zmago, Lino Červar pa je vzel minuto odmora in bil frustriran. "Ukradel nam je žogo, je*em mu mater nesramno," je v družbi svojih varovancev bentil selektor, ki je kakopak imel v mislih Giorgija Načevskega in Slava Nikolova … "Ampak onadva gotovo nista kriva za poraz," ob tem dodajajo pri 24sata.hr.