Sodnik zavrnil tožbo proti Stevenu Tylerju

Skrivajo premoženje: razkrivamo nepremičnine, ki...

Teden dni premora za MasterChef Slovenija

Bo igral? Navijači Dallasa v skrbeh zaradi ...

0 18.11.2023 20:41:25

Ribničani brez težav premagali Slovan

Rokometaši Rika Ribnice so v 10. krogu lige NLB premagali LL Grosist Slovan z 38:32 (20:16).

* ŠC Ribnica, gledalcev 200, sodnika: Vidali in Marinković.
* Riko Ribnica: Braunović, Klarič, Dobaj, Pogorelec, Žagar 3, Ljevar 7, Pirnat, Begić Zbačnik, Skol 1, Cimerman 4, Đekić 1, Knavs 12 (5), Zakrajšek, Nosan, Grebenc 4, Hrastnik 6.
* LL Grosist Slovan: Mlakar, Krbavčić, Stegel, Balažic, Grojzdek 2, Gačević, Varga, Poje 5, Pipp 7 (2), Lipovac, Pirnat, Budja 10, Nenadić 4, Kovačec 4.
* Sedemmetrovke: Riko Ribnica 6 (5), LL Grosist Slovan 2 (2).
* Izključitve: Riko Ribnica 4, LL Grosist Slovan 4 minute.

Ribnica po peti zmagi ostaja v zgornji polovici razpredelnice, Slovan pa je po osmem porazu na predzadnjem mestu v 14-članski ligi NLB.

Igralci iz dežele suhe robe so od prve do zadnje minute imeli rezultatski nadzor nad tekmeci iz slovenske prestolnice in že v prvem polčasu povedli za šest golov (13:7 in 14:8).

V drugi polovici tekme se razmerje moči na igrišču ni spremenilo, po nekajkratnem vodstvu Ribničanov za devet golov sredi polčasa pa je bil povsem jasen razplet dvoboja.

Pri Ribničanih je bil najbolj učinkovit Uroš Knavs, ki je dosegel ducat golov, sedem jih je dodal Leon Ljevar. Pri Ljubljančanih je Izidor Budja dosegel deset, Matic Pipp pa sedem zadetkov.

Ribniška zasedba bo 1. decembra gostovala v Ormožu, ljubljanska pa bo dan kasneje gostila Celje Pivovarno Laško.

Značke: rokomet, dp