Mobilna verzija
ru
ru

Ribnica z zmago v Mariboru povečala prednost

Nikola Miljković

Danes so bile odigrane vse tekme 13. kroga lige NLB.

Maribor Branik - Riko Ribnica 24:28 (10:16)
* Dvorana Tabor, sodnika: Kavalar (Celje) in Nahtigal (Ljubljana).
* Maribor Branik: Đurica, Čudič, Leben, Cvetko 3, Bogadi, Celminš 2, Sok, Jerenec 5, Rotim 1, Velkavrh, Ranevski 1, Stopar, Bezgovšek, Štumpfl 9 (2), Sivić, Ocvirk 3 (1).
* Riko Ribnica: Klarič, Perovšek, Horvat 3, Fink 2, Vujačić 7, Knavs 2, Skušek 1 (1), Koprivc 5, Pahulje, B. Nosan 3, Kovačič 3, Kljun, M. Nosan, Batinič 1, Setnikar 1, Košmrlj.
* Sedemmetrovke: Maribor Branik 3 (3), Riko Ribnica 1 (1).
* Izključitve: Maribor Branik 8, Riko Ribnica 12 minut.
* Rdeči karton: /.

Dobova - Trimo Trebnje 23:26 (12:14)
* Športna dvorana, sodnika: Leskovec (Celje) in Vidic (Ljubljana).
* Dobova: Prezelj, Blaževič, Dular, Markušić 3, Rožman, Seferović 3, Mustapić, Verstovšek, Rantah, Jazbec 6 (4), Zavodnik 2, Krnc 3, Kučič 1, Smojver 2, Hotko 2, Hrupič 1.
* Trimo Trebnje: Hasić, Urbič, Cvetko 3, Djurdjević, Florjančič 1, Horžen 1, Skol, Mat. Kotar 5 (5), Sikošek Pelko, Mih. Kotar, Mar. Kotar 1, Udovič 3, Sašek, Mlakar, Rozman 8, Ratajec 4 (1).
* Sedemmetrovke: Dobova 5 (4), Trimo Trebnje 7 (6).
* Izključitve: Dobova 12, Trimo Trebnje 8 minut.
* Rdeči karton: Zavodnik (49.).

Jeruzalem Ormož - LL Grosist Slovan 23:20 (8:11)
* Dvorana na Hardeku, gledalcev 200, sodnika: Košir (Preddvor) in Kočevar (Ribnica).
* Jeruzalem Ormož: Šulek, Balent, Voljč, Čudič 11 (4), Žuran, M. Hebar 1, Kocbek 3, Šoštarič, Ozmec, Ciglar, Mesarič 3, Vujović, Rajšp 1, Cirar 4, Kavčič.
* LL Grosist Slovan: Jugovič, Nunčič, Podpečan, Prevolnik 1, Serdinšek-Ekart, Marinček, Marušič 9 (3), Marojević 1, Krivic, Fidel 1, Jovičić, Cigale, Kaučič, Novak 3, Sanković 4, Atanasov 1.
* Sedemmetrovke: Jeruzalem Ormož 4 (4), LL Grosist Slovan 3 (3).
* Izključitve: Jeruzalem Ormož 4, LL Grosist Slovan 12 minut.
* Rdeči karton: Atanasov (53.).

Krka - Herz Šmartno 35:25 (17:12)
* Dvorana Marof, gledalcev 150, sodnika: Čretnik in Turnšek (oba Celje).
* Krka: Tomič, Brajer, L. Rašo 4, Bevec 4, Didovič 4, Okleščen 7, Pršina 2, Irman 1, Jakše 2, Udovč, D. Rašo 1, Papež 6 (2), Matko 3, Ban 1, Klobčar.
* Herz Šmartno: M. Sadar, Muratović, Kukovica, Strmljan 6, Ribarič 1 (1), Kunst 3, Cirar 2, Justin 1, Bahovec 1, Jerina 1, Močnik 4 (2), Žurga, Dobovičnik 6, Ostrež.
* Sedemmetrovke: Krka 2 (2), Herz Šmartno 5 (3).
* Izključitve: Krka 6, Herz Šmartno 2 minuti.
* Rdeči karton: /.

Urbanscape Loka - Koper 2013 20:20 (9:10)
* Dvorana Poden, gledalcev 300, sodnika: Žibret in Teršek (oba Trbovlje).
* Urbanscape Loka: Pešić, A. Vrbinc, Božnar, M. Vrbinc 3, Rakovec, Šibanc 7 (4), Gartner 1, Dolenc, Kavčič 4, Jamnik, Bradeško 2, Jeseničnik, M. Pipp, Bergant, Jesenko 3 (1), Plestenjak.
* Koper 2013: Kocjančič, Vran, Grzentič 2, Vlah 5, Krečič 3, Matijaševič 3, Kocjančič, Poklar, Moljk, Zugan 1, Nikolić, Smolnik 2 (1), Sokolič 1, Guček, Sever, Bratkovič 3 (2).
* Sedemmetrovke: Urbanscape Loka 7 (5), Koper 2013 3 (3).
* Izključitve: Urbanscape Loka 4, Koper 2013 22 minut.
* Rdeči karton: /.

Izidi, 13. krog:
- sobota, 9. december:
Krka - Herz Šmartno                 35:25 (17:12)
Dobova - Trimo Trebnje              23:26 (12:14)
Jeruzalem Ormož - LL Grosist Slovan 23:20  (8:11)
Maribor Branik - Riko Ribnica       24:28 (10:16)
Urbanscape Loka - Koper 2013        20:20  (9:10)

- lestvica:
 1. Riko Ribnica        13 10  1  2  369:329  21
 2. Koper 2013          13  8  3  2  345:318  19
 3. Urbanscape Loka     13  8  1  4  365:339  17
 4. Jeruzalem Ormož     13  7  1  5  342:352  15
 5. Krka                13  7  0  6  376:366  14
 6. Trimo Trebnje       13  6  1  6  334:320  13
 7. Maribor Branik      13  6  1  6  334:335  13
 8. Dobova              13  3  2  8  328:348   8
 9. LL Grosist Slovan   13  2  2  9  331:370   6
10. Herz Šmartno        13  1  2 10  342:399   4