Tedenski horoskop: V tišini lahko prisluhnete ...

Afera sodna stavba: ko je država plačala ...

Ljudmila Novak: »Če nekdo stokrat pove, da sem ...

Simon Vadnjal Revija Stop

Znani obrazi so zelo okoljsko ozaveščeni

0 09.09.2017 21:08:56

Dobova - Urbanscape Loka 21:27 (11:16)

Rokometaši Dobove so v 1. krogu lige NLB izgubili z Urbanscape Loko z 21:27 (11:16).

* Športna dvorana, gledalcev 250, sodnika: Igor in Dejan Ivančič (oba Gorišnica).
* Dobova: Delič, Prezelj, Blaževič, Miklavčič, Dular, Markušić 8 (1), Humek, Seferović 3, Baznik, Mustapić, Jazbec 2, Krnc 2, Kučič 2, Smojver 1, Hrupič 2, Hotko 1 (1).
* Urbanscape Loka: Juričan, A. Vrbinc, M. Vrbinc 2, Rakovec, Šibanc 3 (3), Gartner 6 (2), Dolenc, Kavčič 6, Jesenko, U. Pipp, Bradeško 1, Jeseničnik, M. Pipp 2, Bergant 1, Jesenko 6, Plestenjak.
* Sedemmetrovke: Dobova 3 (2), Urbanscape Loka 5 (5).
* Izključitve: Dobova 8, Urbanscape Loka 4 minute.

Škofjeločani so na najboljši možni način odprli novo državno prvenstvo in zanesljivo slavili v Posavju.

Izbranci Roberta Beguša so si pot do zmage tlakovali že v prvi polovici tekme. Najbolj prepričljivo predstavo so prikazali v drugi polovici prvega polčasa, ko so si dvakrat priigrali sedem golov prednosti (15:8 in 16:9). V drugem polčasu niso popustili niti za ped, povsem razglašene gostitelje so zasenčili v vseh segmentih igre in zanesljivo vknjižili prvi par točk v tej sezoni.

V gorenjski ekipi so Tine Gartner, Aleks Kavčič in Aljaž Jesenko dosegli po šest golov, v posavski pa je Dorijan Markušić dosegel osem zadetkov.

Zasedba iz Dobove bo v prihodnjem krogu gostovala v Ribnici, škofjeloška pa bo gostila novomeško Krko. Obe tekmi bosta v soboto, 16. septembra.

Značke: rokomet, dp