Od Žuglja do Žaklja: ko zloraba institucij ...

Klavrn zaton Janeza Janše: Hrvat Plenković je ...

Slovenska zvezdnica z ostro kritiko smučarske ...

parfumi Ekipa24.si

Kamera ujela znanega in uglednega slovenskega ...

1 30.10.2023 06:59:27

Incident v 2. SNL! Jezni navijači so vdrli na igrišče in prekinili tekmo (video)

Martin Metelko
Prava drama na tekmi med Gorico in Tolminom.

Gorica se nikakor ne more izkopati iz rezultatske krize.  V štirikratnih prvakih je po nizu sedmih zmag marsikdo že videl zmagovalca sezone, ki bi se poleti moral vrniti med prvoligaše. Toda stvari so se močno zapletle, saj so na peti zaporedni tekmi ostali brez polnega izkupička. Tokrat je bil zanje usoden Tolmin, ki se je iz mesta vrtnic vrnil kot zmagovalec; na koncu je bilo 3:2 za goste, ki so zmagoviti gol zabili v drugi minuti sodnikovega podaljška.

Po zmagovitem zadetku Tolmina pa je sledil pravi incident. Terror Boysi, navijači Gorice so zapustili svoje mesto in odkorakali na igrišče, ter z zelenice spodili lastne nogometaše. bilo je tudi nekaj prerivanja, sodnik je tekmo predčasno zaključil, Gorica pa si po porazu obeta še visoko kazen.

Značke: gorica, navijači