"Tako hitro kot teče Mbappe, sem jaz tekel v ...

Groza! Tragična nesreča mladega Slovenca! Komaj ...

0 08.09.2023 21:21:38

Neuspešen debi Šalje na klopi Krke

Grega Wernig
Agron Šalja, nekdanji selektor mlajših slovenskih nogometnih reprezentanc in trener Celja in Gorice, je neuspešno debitiral na klopi novomeške Krke. Ta je v šestem krogu 2. SNL doma z 1:2 izgubila prav proti njegovemu nekdanjemu klubu, Gorici.

Po polčasu brez zadetkov so gosti povedli v 58. minuti z golom Žana Lebana, v 71. minuti je izenačil Josip Krznarić, v zadnji minuti rednega dela pa je ekipi Milana Srebrniča točke zagotovil Darius Daniel Jalinous, novinec v ekipi.

Dobre predstave nadaljuje tudi Kety Emmi&Imbol Bistrica, ki je doma z 1:0 ugnala Ilirijo 1911. Edini gol je v 31. minuti dosegel Nigerijec Chidera Henry Nwoga, ki je avgusta prišel iz nižje avstrijske lige.

Preostale tekme kroga bodo v soboto in nedeljo.