Skrito v raju: Je Pečnik načrtno zapeljal ...

ro
0 28.04.2022 10:03:14

VROČE v 2. SNL: Žalili so jih, METALI predmete proti njim in jih POLIVALI S PIVOM

Disciplinski sodnik NZS je bil zelo zaposlen.

Po 26. prvenstvenem krogu v 2. SNL je imel disciplinski sodnik NZS Boštjan Jeglič največ dela s tekmo med Beltinci in Rogaško, ki se je po srhljivki razpletla z zmago gostiteljev z 2:1. Luka Marič je zadel za zgodnje domače vodstvo, zasedba iz zdraviliškega mesta je v 89. minuti izničila zaostanek, med strelce se je vpisal Jan Kodelič, ampak Prekmurci niso obupali in Gal Grobelnik je v tretji minuti sodniškega dodatka poskrbel za prvo domačo zmago kanarčkov v letu 2022.

Marsikaj se je dogajalo tudi ob igrišču, Beltinčani bodo zaradi neprimernega in nešportnega vedenja navijačev odšteli 700 evrov. Disciplinski sodnik je navedel žaljenje nasprotnih igralcev, metanje predmetov v smeri nasprotnih igralcev in polivanje s pivom, dodatnih 240 evrov bo 'žute' stalo šest prejetih rumenih kartonov.

Zaradi nešportnega in neprimernega vedenja navijačev na tekmi med Nafto in Gorico so si novo kazen prislužili tudi Lendavčani. Odšteli bodo 650 evrov, ker so člani navijaške skupine Gorgone prižgali večje število bakel, disciplinski sodnik je upošteval predkaznovanost.

K temu dodajmo, da bodo drugoligaši prvenstvo nadaljevali prihodnjo sredo, v petek (29. aprila) je na sporedu že zaostala tekma med Jadranom Dekani in Ilirijo.