14 23.10.2017 07:59:21

Olimpija NAJBOLJ VROČ klub v državi? Pomislite še enkrat ... In poglejte TALE izjemen dosežek TEGALE tretjeligaša!

NK Polana
Izjemen dosežek slovenskega nižjeligaša.

Maribor nastopa v ligi prvakov, Olimpija brez poraza vodi na lestvici PLTS, tudi Muri je šlo do preteklega tedna vse po načrtih, toda najbolj vroč slovenski nogometni klub v tem trenutku je - NK Polana! Da, prav ste prebrali. Gre za slovenskega tretjeligaša, ki niza izjemne rezultate. Ne samo, da NK Polana na desetih tekmah v 3. SNL vzhod še ni izgubila, dejansko je v vseh desetih poskusih celo - zmagala!

Sanjski niz Polane, ki je edini klub v tekmovanjih pod okriljem NZS s stoodstotnim izkupičkom, se je začel na tekmo s Hotizo (3:0), nadaljeval pa proti Radenski Slatini (2:0), Tromejniku (5:0), Turnišču (5:0), Črenšovcem (2:1), Čardi (3:0), Odrancem (3:2), Ljutomeru (3:0), Radgoni (3:1) in Gradu (4:0). Kot pričajo rezultati, Polana zmaguje prepričljivo, o tem dovolj pove tudi statistika v zadetkih. Polana jih je zabila 33, prejela pa le štiri. Kljub temu pa njena prednost na vrhu ni pretirano izrazita, Odranci so le tri točke zadaj. Tudi slednji igrajo dobro in so zabeležili devet zmag, a izgubili s - Polano!

Značke: 3.-snl, nk-polana