Avtor selfija v velikih težavah: zaradi vdora na ...

Ena zadnjih fotografij kralja Karla III., na njegovem obrazu je videti žalost in trpljenje Odkrito.si

Razpad monarhije? Veriga sramotnih neresnic

23 22.10.2017 18:49:17

Kaj pa si o mariborskih 0:7 MISLITE ZDAJ? Liverpool odšel na gostovanje k Tottenhamu in naredil TOLE!

Grega Wernig
Po zmagi Liverpoola v Mariboru je marsikdo samo skomignil z rameni.

Izgubiti proti angleškemu velikanu ni nič posebnega, tudi visok poraz ni tako katastrofalen kot bi lahko bil v nekaterih bolj 'normalnih' okoliščinah. Ampak po današnjem dnevu si bo veliko ljudi premislilo.

Liverpool ni nikakršen bav-bav, trenutno gre resnično samo za povprečen klub iz angleške prvemier lige, kako si drugače razlagati zadnjo katastrofo Liverpoola na Wembleyju?

Redsi so gostovali pri Tottenhamu in že po dvanajstih minutah zaostajali z 0:2, Mohamed Salah je v 24. minuti zaostanek svoje ekipe sicer prepolovil, toda s tem je gostom vlil samo malo lažnega upanja v morebiten preobrat. Tottenham je še naprej mlel in na koncu tekmeca tudi povsem zmlel. Na prafaktorje!

Z zmago s 4:1 so se Londončani po točkah izenačili z drugim Manchester Unitedom, Liverpool pa 'vegetira' na devetem mestu. S tremi zmagami, štirimi remiji in dvema porazoma je zbral skoraj polovico točk manj od vodilnega Manchester Cityja. Sinjemodri jih imajo 25, Redsi pa vsega 13.

Za Tottenham je dvakrat zadel Harry Kane, po enkrat sta v polno merila Heung Min Son in Dele Alli.