Večni si želijo biti le avtokrati: v Moskvi, v ...

Sramota leta! V LA-ju skušali takole provocirati ...

0 09.04.2024 08:36:08

Velik šok za Kekove varovance! Odličnega slovenskega reprezentanta so na nosilih odnesli z igrišča

Dramatično zmago Interhja v Vidmu je zasenčila poškodba Sandija Lovrića.

Nogometaši Interja so v 31. krogu serie A dosegli še 21. zmago. V Vidmu so se veselili z 2:1 in na vrhu razpredelnice prednost pred mestnim tekmecem Milanom povišali na 14 točk ter se močno približali naslovu. Kljub dominaciji Interja je domače v 40. minuti v vodstvo popeljal 22-letni Srb Lazar Samardžić, izjemno slabo pa je pri golu posredoval tudi vratar Yann Sommer. Inter je izenačil šele v 55. minuti, potem ko je z enajstih metrov zadel Turek Hakan Calhanoglu. Šele v peti minuti sodnikovega dodatka pa je zmago Interju, ki je imel veliko premoč, priigral Davide Fratessi, ki je priložnost za igro dobil šele v 68. minuti.

A razplet tekme je bil povsem v senci poškodbe Sandija Lovrića, ki je v igro vstopil v 62. minuti tekme. A le dvajset minut potem je moral z igrišča, pogled nanj pa je bil zelo zaskrbljujoč. Zelenico namreč ni zapustil sam, temveč ga je zdravniška služba odnesla na nosilih. Zaenkrat je jasno le, da gre za hujšo poškodbo, kako dolgo bo moral okrevati ni kaj to pomeni za njegov nastop na evropskem prvenstvu, pa trenutno še ni znano.