Sodnik zavrnil tožbo proti Stevenu Tylerju

Od Žuglja do Žaklja: ko zloraba institucij ...

Skrivajo premoženje: razkrivamo nepremičnine, ki...

Rudi tudi v zunanjem svetu vse bolj priljubljen

Bo igral? Navijači Dallasa v skrbeh zaradi ...

0 25.02.2024 18:45:32

Prava drama Luke Elsnerja v zadnjih sekundah tekme

Nogometaši Le Havra, ki jih vodi slovenski strokovnjak Luka Elsner, so v 23. krogu francoske lige gostili Reims in izgubili z 1:2.

Reims je na tekmi povedel prek Mohameda Daramyja v 64. minuti, le dve minuti pozneje pa so gosti na igrišču ostali le z deseterico po izključitvi Thomasa Foketa. Ko je Abdoulaye Toure unovčil najstrožjo kazen v 74. minuti in izid poravnal na 1:1, se je zdelo, da bodo domačini ob številčni prednosti ohranili vsaj točko. A jim je tudi to odnesel Daramy, ki je z bele pike postavil končni izid v 96. minuti.

Pred tem je Lens gostil Monaco in izgubil z 2:3. Monačani so do zmagovitega zadetka prišli v 92. minuti, ko je zadel Takumi Minamino, tudi strelec drugega zadetka Monaca. Prvega je prispeval Folarin Balogun, ki pa je nato v 82. minuti zapravil enajstmetrovko.

Četrtouvrščena zasedba iz Nice je igrala le 0:0 z zadnjeuvrščenim Clermontom, Toulouse pa je s 3:1 odpravil petouvrščeni Lille.

Vodilni Paris Saint-Germain trenutno gosti Rennes, Marseille pa bo zvečer igral proti Montpellieru.

Že v petek je Lyon slavil pri Metzu z 2:1, v soboto je Nantes z 1:0 zmagal pri Lorientu, drugouvrščeni Brest pa s 3:0 pri Strasbourgu.

PSG ima na vrhu lestvice 53 točk, deset manj jih ima Brest, Monaco je pri 41, Nice pri 40, Lille pa pri 38. Le Havre je 14. s 24 točkami.

Značke: nogomet, francija