Sodnik zavrnil tožbo proti Stevenu Tylerju

Skrivajo premoženje: razkrivamo nepremičnine, ki...

rudi-mlakar Njena.si

Rudi tudi v zunanjem svetu vse bolj priljubljen

Bo igral? Navijači Dallasa v skrbeh zaradi ...

3 18.02.2024 13:44:31

Že v 2. minuti! Kurtić udaril takoj na začetku tekme, to je njegov prvenec za novo ekipo! (video)

Jasmin Kurtić dočakal svoj prvenec v dresu italijanskega drugoligaša.

Jasmin Kurtić je v začetku januarja okrepil vrste italijanskega drugoligaša Südtirola, v soboto pa odigral peto tekmo v dresu svojega novega kluba in dočakal tudi svoj prvenec. Tega je dosegel že v drugim minuti obračuna s Catanzarom, po podaji s kota je na gostovanju z glavo zabil za 1:0.

Gostitelji so na začetku drugega polčasa povedli z 2:1, končni rezultat 2:2 pa je v 59. minuti postavil Kurtićev soigralec Emanuele Pecorino. Südtirol po 25. odigranem krogu zaseda 14. mesto in ima enako število točk kot Sampdoria oziroma tri točke prednosti pred mesto, ki prinaša dodatne boje za obstanek v ligi.

Kurtićev zadetek si lahko ogledate tudi v spodnjem posnetku, akcija se začne pri 0.30.

Značke: kurtić, sudtirol