Sodnik zavrnil tožbo proti Stevenu Tylerju

Skrivajo premoženje: razkrivamo nepremičnine, ki...

Ojoj! Kaj je zgrešil veliki zvezdnik Maribora, ...

Bo igral? Navijači Dallasa v skrbeh zaradi ...

4 14.02.2024 05:57:53

Trener Reala brez ovinkarjenja o tem, kaj si misli o Šeškovem razveljavljenem golu

Madridski Real je na prvi tekmi osmine finala lige prvakov z 1:0 premagal Leipzig Benjamina Šeška.

Edini veljavni gol na tekmi je zabil Brahim Diaz v 49. minuti tekme, žev 2. minuti tekme pa je prišlo do situacije, ki je dvignila ogromno prahu. Takrat je namreč Šeško z glavo zatresel mrežo Reala, a je bil njegov gol razveljavljen.

Številni so bili prepričani, da bo zadetek obveljal, kajti Šeško po strelu Rauma nikakor ni bil v prepovedanem položaju, toda delivci pravice iz Bosne in Hercegovine so vseeno označili prepovedani položaj, in sicer naj bi Benjamin Henricks, ki je bil v nedovoljenem položaju, vplival na vratarja Reala, Andrija Lunina.

O Šeškovem razveljavljenem golu je po tekmi spregovoril tudi trener Reala Carlo Ancelotti: "Videl sem situacijo, bil je prepovedani položaj," je bil jasen izkušeni trener.