Slovaški atentat in Slovenija: nasilje se vedno ...

Skrito v raju: Renato šokiral z maščevanjem

doncic slacilnica Ekipa24.si

Takšnega Dončića še niste videli! Prizori iz ...

3 08.08.2023 13:40:36

Debi kot iz nočne more! Ne le, da je na prvi tekmi visoko izgubil, Vipotnik je doživel še en udarec (video)

Žan Vipotnik je odigral prvo tekmo v ligue 2.

Ko je postalo jasno, da se Žan Vipotnik seli v francoski Bordeaux,  je nekdanji golgeter Maribora razkril, da ga je prepričal projekt in dejstvo, da je Bordeaux veliki favorit, da se iz  druge prebije v prvo francosko ligo. Vipotnik je v pripravljalnem obdobju navdušil vodstvo kluba in tudi navijače, zato ni niti malo presenetljivo, da je na prvi tekmi francoske druge lige odigral vseh 90 minut.

A njegov debi je bil kot iz nočne more. Ne le, da je Bordeaux visoko izgubil, s 3:0 je bil boljši Pau, Vipotnik je doživel še hujši udarec. V 65. minuti tekme je imel pri rezultatu 2:0 priložnost, da zadane iz enajstmetrovke in tako zniža zaostanek svoje ekipe. A Vipotnikov strel je domači vratar obranil, najboljši strelec minule sezone v 1. SNL pa se je le prijel za glavo.