Afera ogroža von der Leyenovo politično prihodnost, saj poteka v obdobju pred evropskimi volitvami, Odkrito.si

Ursula von der Leyen in primer Pfizergate

doncic slacilnica Ekipa24.si

Takšnega Dončića še niste videli! Prizori iz ...

0 06.08.2023 07:25:09

Nova tekma, nov zadetek Šeška! Leipzig s Slovencem zadel v polno, Nemci premagali Špance! (video)

Slovenski reprezentant Benjamin Šeško še naprej strelsko odlično razpoložen.

RB Leipzig nadaljuje s pripravami na novo sezono, v soboto je odigral prijateljsko tekmo s španskim Las Palmasom. Nemci so prišli do prepričljive zmage s 3:0, svoj delež pa sta prispevala tudi slovenska igralca Benjamin Šeško in Kevin Kampl. Slednji je v igro vstopil v 24. minuti in svoje delo na sredini igrišča odlično opravil, slovenski reprezentančni napadalec pa je v igro vstopil na začetku drugega polčasa in vnovič pokazal, kaj zmore.

Na drugi tekmi v nizu je vknjižil zadetek, tokrat pa je po desetih minutah igranja izkoristil lepo podajo Davida Rauma in postavil končnih 3:0. To je bil skupno sicer že šesti zadetek Šeška v tem pripravljalnem obdobju.

Vrhunce dvoboja si lahko ogledate v spodnjem posnetku, akcija za zadetek Benjamina Šeška pa se začne pri 6:15.

Značke: šeško, lepizig