5081484663803_org_27a69d764a0b1739_1648464638000 Necenzurirano

Teorije zarote: bo Anžetu Logarju uspelo prevzeti...

Kmetija: Novi tekmovalci vas bodo prikovali pred ...

luka doncic pljunil Ekipa24.si

Kaj? Luka Dončić je v neposrednem prenosu med ...

0 23.07.2022 08:08:47

Uuuuu, kakšna akcija!!! Benjamin Šeško zabil spektakularen gol v derbiju avstrijskega prvenstva! (video)

Sinoči se je začelo avstrijsko prvenstvo, že uvodna tekma pa je postregla z derbijem med Salzburgom in dunajsko Austrio.

Domačini so bili veliko boljši tekmec in na koncu vijoličaste nazaj v prestolnico poslali s tremi žogami v njihovi mreži. Prvi gol v novi sezoni pa je zabil Benjamin Šeško, ki se ga v zadnjem času tako zelo omenja v povezavi z Newcastlom.

Za Šeška vlada veliko zanimanje, toda Salzburžani naj bi bili odločeni, da ga zadržijo vsaj še eno sezono. Kakorkoli že, sinoči je slovenski reprezentant poskrbel za vodstvo svojega moštva z 1:0, potem ko se je ob izteku 37. minute podpisal pod zadetek, s katerim je na najboljši način kronal spektakularno akcijo Rdečih bikov.

V nadaljevanju so domači zadeli še dvakrat, v 61. minuti pa je Šeško v statistiko vpisal še asistenco, potem ko mu je gostujoči vratar najprej ubranil strel, a je nato prišel do žoge, obšel branilca, nato izigral še vratarja in hladnokrvno podal do Okaforja, ki je brez težav zadel prazno mrežo.