5081484663803_org_27a69d764a0b1739_1648464638000 Necenzurirano

Teorije zarote: bo Anžetu Logarju uspelo prevzeti...

Kmetija: Novi tekmovalci vas bodo prikovali pred ...

Ste videli to? Navijači Oklahome z majicami z ...

0 20.07.2022 10:54:13

Kakšen kralj! Šeško zablestel proti Ajaxu, noro, kaj je naredil evropskemu velikanu! (video)

Slovenski napadalec je bil uspešen na pripravljalni tekmi, njegova ekipa pa je izgubila.

Nekatere nogometne lige po Evropi so že začele z novo sezono, nekatere bodo začele konec tega tedna. Med temi je tudi avstrijska liga, v kateri blesti Benjamin Šeško. Ekipa slovenskega napadalca se je na zadnji pripravljalni tekmi pred začetkom nove sezone pomerila z nizozemskim velikanom Ajaxom, Salzburg pa je izgubil z 2:3.

Za drugi zadetek za svojo ekipo in hkrati končni izid je poskrbel Slovenec, ki je ukradel žogo Seanu Klaiberju, nato pa brez težav matiral vratarja Jayja Gorterja. Slovenec je v igro vstopil v drugem polčasu, mrežo nasprotnika pa zatresel v 71. minuti.

Zadetek slovenskega napadalca si lahko ogledate v spodnjem posnetku, akcija se začne pri 8:21.

Značke: šeško, salzburg