Pravnomočno poražena NKBM: šlo je za tipično ...

Poroka na prvi pogled: Marko le odigral ...

Scheffler 23 pm Ekipa24.si

Številka ena na svetu v lisicah! Ne boste ...

0 02.03.2022 07:14:43

Ne, to NISO SANJE!!! Šporar po Unitedu iz pokala VRGEL še enega angleškega VELIKANA! (video)

Po Manchester Unitedu je klub Andraža Šporarja v pokalu FA izločil še nogometaše Tottenhama.

Middlesbrough je postal krvnik angleških velikanov v pokalu FA. V šestnajstini finala je angleški drugoligaš in klub Andraža Šporarja pred tedni pripravili pravo senzacijo in izločil nogometaše Manchester Uniteda s Cristianom Ronaldom na čelu, na torkovi tekmi osmine finala pa je po podaljšku padel še en angleški velikan. Tottenham na stadionu Middlesbrougha sploh ni našel poti do mreže, na koncu pa so se gostitelji napredovali z rezultatom 1:0.

V 107. minuti je gol zabil Joshua Coburn, slovenski napadalec je igral do 96. minute, ko je svoje mestu na zelenici prepustil strelcu edinega zadetka na tekmi.