Sodnik zavrnil tožbo proti Stevenu Tylerju

Skrivajo premoženje: razkrivamo nepremičnine, ki...

Teden dni premora za MasterChef Slovenija

Bo igral? Navijači Dallasa v skrbeh zaradi ...

0 06.12.2021 20:47:57

Stojanović z golom pomagal Empoliju do zmage

Nogometaši Empolija so v 16. krogu italijanske lige gostili Udinese in ga premagali s 3:1 za sedmo zmago v sezoni in 11. mesto na lestvici.

Empoli se je znašel v zaostanku v 22. minuti po golu Gerarda Deulofeua, toda slovenski reprezentant Petar Stojanović je domačim v 50. minuti priigral izenačenje, v 60. minuti pa je Nedim Bajrami poskrbel za preobrat. Andrea Pinamonti je v 78. minuti potrdil zmago domačih, pri katerih je Stojanović igral celo tekmo, Leo Štulac pa je v igro vstopil v 72. minuti.

Ob 20.45 bo še tekma Cagliari - Torino.

Že v soboto je Milan z zmago z 2:0 proti Salernitani Vida Belca splezal na vrh lestvice, kjer ima 38 točk, točko manj ima njegov mestni tekmec Inter Samirja Handanovića, ki je prav tako v soboto s 3:0 v gosteh ugnal Romo.

Do tega kroga vodilni Napoli pa je zdrsnil na tretje mesto, potem ko ga je ugnala četrtouvrščena Atalanta s 3:2, pri čemer je Josip Iličić podal pri zadnjem golu ekipe iz Bergama. Ta ima sicer sedem točk prednosti pred petouvrščenim Juventusom, ki je premagal Genoo z 2:0.

Od Slovencev se je v nedeljo z golom izkazal Domen Črnigoj, a je njegova Venezia doma izgubila proti Veroni s 3:4.