Gorsko kolesarstvo v Mariboru: holivudarji se ...

Afera sodna stavba: kabinet Andreje Katič bo ...

Anže Logar izzval Janšo: »Pripravljen sem na ...

Kate Middleton - okrevanje v ‘raju’

doncic 11 Ekipa24.si

Ni videti dobro! Dončića posneli, ko je korakal ...

37 05.12.2021 13:45:59

Vročemu Slovencu UKRADLI GOL?! Šeško poskrbel za preobrat, ta gol pa DVIGUJE PRAH! (video)

Benjamin Šeško poživil igro in poskrbel za preobrat.

Vroči slovenski nogometaš Benjamin Šeško, ki je tarča številnih evropskih klubov, je spet močno opozoril nase, na tekmi avstrijske lige je spet dokazal, kaj pomeni za Salzburg.

Slovenec je v igro vstopil v 63. minuti in pri zaostanku njegove ekipe proti Hartbergu z 0:1, 15 minut kasneje pa je bil izid na semaforju poravnan na 1:1. Šeško se pri tem zadetku izkazal s podajo, nekaj minut kasneje pa je po podaji iz kota z glavo premagal nasprotnega vratarja. Vsaj tako se je zdelo ... Žoga je po mnenju številnih prečkala golovo črto, akcija se je vseeno nadaljevala, na pravem mestu ob pravem času pa je bil Jerome Onguene, ki je žogo vendarle pospravil v gol in postavil končnih 2:1.

Če se vam posnetek spodaj ne prikaže, potem si ga lahko ogledate tudi na TEJ POVEZAVI.

Značke: šeško, salzburg