Sramota leta! V LA-ju skušali takole provocirati ...

0 23.02.2020 20:30:44

Ga je MARIBOR prelahko IZGUBIL? Bohar SPET ZADEL, trenutno je TRETJI STRELEC poljske lige! (video)

Damjan Bohar še naprej blesti.

Nekdanji nogometaš Maribora Damjan Bohar je še naprej vroč! Nogometaš Zaglebieja iz Lubina se je izkazal z novim zadetkom. Njegovo moštvo je gostovalo v Plocku pri Wisli. V 70. minuti je Bohar popeljal svojo ekipo v vodstvo z 1:0, toda že pet minut pozneje so domačini izenačili. Končalo se je z 1:1.

Za Boharja je bil to že 11. zadetek v sezoni, s tem dosežkom je celo tretji najboljši strelec poljskega prvenstva. Prvi strelec Jaroslaw Niezgoda je dosegel tri zadetke več. Dodajmo še, da je to strelsko najuspešnejša sezona Boharja v članski konkurenci. Prejšnji rekord je imel pri 10 zadetkih, ki ga je postavil v prejšnji sezoni. V tej sezoni ga je torej že izboljšal.

Zadetek Prekmurca si lahko ogledate v priloženem videoposnetku, začne se pri 1:00.