Kaj se danes dogaja s prvim zmagovalcem ...

Celjani mislijo resno! Snubili Modrića in ...

0 23.02.2020 20:24:45

Nekdanji VELIKI UP Maribora Rajko REP zablestel in PREKRIŽAL NAČRTE zeleno-belemu VELIKANU! (video)

Odlična tekma.

Rajko Rep, nekdanji veliki up Maribora in Celja, se v zadnjih letih mudi v Avstriji. V tej sezoni zelo uspešno igra za avstrijskega prvoligaša Hartberg, s katerim mu je danes skoraj uspel veliki met. Trenutno šestouvrščena ekipa avstrijske lige je gostila dunajski Rapid in do 93. minute vodila z 2:1, nato pa prejela zadetek in remizirala.

Prav Rajko Rep je bil najboljši posameznik tekme. V 45. minuti je dosegel izenačujoči zadetek na tekmi, v 74. minuti je po njegovi podaji s kota Luckeneder zabil za vodstvo z 2:1 (prav Luckeneder je bil tisti, ki je z avtogolom pomagal Rapidu do vodstva z 1:0). V 93. minuti se je Rapid rešil z zadetkom Karaja. Dodajmo še, da je nekdanji odlični nogometaš Aluminija Dejan Petrović za Rapid odigral celoten obračun.

Zadetek in asistenco Rajka Repa si lahko ogledate v priloženem videoposnetku.

Značke: rajko-rep, hartberg, rapid