Celjani mislijo resno! Snubili Modrića in ...

0 10.11.2019 12:35:41

Takšnega Kampla bi potrebovala SLOVENIJA: Preigravanje, nato pa ... Kako je sploh videl to luknjo?! (video)

RB Leipzig slavil tudi s pomočjo slovenskega nogometaša Kevina Kampla.

Čeprav Kevin Kampl v zadnjem obdobju ne igra ravno na pretek, za kar so bržkone krive tudi poškodbe, pa je v soboto vendarle prišel na svoj račun. Dvoboj proti Herthi je začel sicer s klopi za rezerve, v igro vstopil v 54. minuti, slabe pol ure kasneje pa poskrbel za vodstvo Leipziga s 3:1. Gostje so nekaj minut kasneje še četrtič zatresli mrežo domačih nogometašev, končni izid z 2:4 pa je v 92. minuti postavil Herthin Davie Selke.

Leipzig je s to zmago skočil na drugo mesto nemške lige in prehitel Borussio, na prvem mestu pa je s tekmo manj Borussia Monchengladbach.

Akcijo Kampla si lahko ogledate tudi v spodnjem posnetku, in sicer od 1:45 naprej.

Značke: kampl, leipzig