Kaj?!? Med Dončićevo tiskovko zvoki iz ...

3 05.11.2019 11:28:46

Simon Rožman na UDARU KRITIK: Rijeka je pod njegovim vodstvom doživela nekaj, ČESAR PREJ ŠE NI!

Jurij Kodrun
Po domačem porazu z Gorico je Rijeka gostovala v Osijeku – in izgubila. Drugič zapored.

Ta poraz je poseben, saj so gostje po prvem polčasu vodili z 2:0, v drugem pa je sledil popoln mrk. Domačini so med 65. in 88. minuto zadeli trikrat in rezultat obrnili v svoj prid.

O tem se bo zagotovo še zelo dolgo govorilo, saj je bila Rijeka po polovici srečanja na poti do zanesljive zmage, tudi njena igra v tem delu tekme je bila odlična. Marsikdo se strinja, da je šlo za njeno najboljšo predstavo v sezoni. Drugih 45 minut pa je bilo katastrofalnih.

Takšnega razpleta na Reki v obdobju, v katerem ji predseduje Damir Mišković, ne pomnijo. Se je pa Rečanom podoben poraz zgodil dvakrat v zgodovini hrvaške lige, prvič leta 1997 v Sigetu (Hrvatski Dragovoljac), drugič pa 2004 v Veliki Gorici proti ekipi Kamen Ingrad. Obakrat je imela Rijeka dva zadetka prednosti in obakrat je izgubila s 3:2.

Značke: simon-rožman, rijeka