Ukradeni otroci: kako je Matej Tonin sunil delo ...

Skrivnosten lokal, v katerem snemajo eksperiment

luka doncic dallas pm Ekipa24.si

Kar je 'pretepeni' in poškodovani Dončić ...

0 04.11.2019 11:00:49

Rijeka Simona Rožmana je bila na poti do VELIKE ZMAGE, nato pa se je zgodil mrk in EPSKI POTOP!

sn
Nekdanji trener Domžal Simon Rožman je na Hrvaškem občutil grenak poraz. Osijek je zmagal s 3:2 po tem, ko je Rijeka vodila že z 2:0.

Simon Rožman je po odhodu iz Domžal hitro našel nov klub, preselil se je v Rijeko, kjer je nasledil Igorja Bišćana. V 14. krogu se je odpravil na vroče gostovanje v Osijek, kjer je Rijeka lovila priključek k splitskemu Hajduku na drugem mestu. In Rožman je bil s svojimi varovanci na odlični poti.

Rijeka je namreč do 65. minute tekme navduševala, vodila je z 2:0, nato pa je sledil padec, kakršnega ni pričakoval nihče. Osijek je namreč do 88. minute tekme dosegel kar tri gole in se na koncu veselil zmage, s katero zdaj oni zasedajo tretje mesto na lestvici, Rožmanovi varovanci pa so zdaj četrti. Za nameček jih ta konec tedna čaka najtežja naloga nedeljski obračun z vodilnim Dinamom.

Značke: simon-rožman, rijeka