Skrito v raju: Igralec na odru gol kot glista

pogacar 1 Ekipa24.si

Tako malo je manjkalo! Tukaj je posnetek, ...

0 03.11.2019 08:47:05

Nespametna poteza ali sodniška NAPAKA?! Slovenski mladenič v nekaj minutah doživel pravo KALVARIJO! (video)

Jaka Bijol je spet v središču pozornosti.

Mladi nogometaš, ki se je lani iz velenjskega Rudarja preselil v moskovski CSKA, je sredi tedna postal veliki junak svoje ekipe. Z edinim golom na tekmi je namreč odločil zmagovalca na tekmi ruskega pokala z Ufo, za katero med drugim igrajo Lovro Bizjak, Andres Vombergar in Bojan Jokić.

Tako si je Jaka Bijol prislužil tudi mesto v prvi enajsterici na tekmi ruskega prvenstva, a jo je moral zaradi rdečega kartona predčasno končati. Bijol je le v nekaj minutah dobil dva rumena kartona - prvega v 51. minuti, ker je nasprotnika vlekel za dres, drugega pa že v 54. minuti, ko je nevarno visoko dvignil podplat pri posredovanju. Čeprav tekmeca ni zadel, mu je sodnik pokazal rumeni karton in ga poslal v slačilnico. Tekma z Zenitom se je končala z 1:1.

Celotno dogajanje si lahko ogledate od 7:25 naprej.

Značke: jaka-bijol, rusija