8 22.10.2017 09:02:25

OD JUNAKA DO ... : Kako je nekdanji ljubljenec MARIBORA postal tragična osebnost VROČEGA in NOREGA hrvaškega derbija! (video)

Grega Wernig
Razplet derbija med Hajdukom in Dinamom pri južnih sosedih še vedno zelo odmeva.

Še v 89. minuti tekme med večnima hrvaškima rivaloma je vse kazalo na to, da bo Poljud glasno proslavil tri točke nad Dinamom. Nato pa se je zgodilo nekaj najbolj norega, Zagrebčani so namreč z dvema zadetkoma v treh minutah uspeli poskrbeti za največji preobrat. A ni ostalo zgolj pri tem, domači so namreč uspeli v 93. minuti izsiliti še enajstmetrovko in izenačiti na 2:2.

'Krivec' za to, da je sodnik pokazal na belo točko globoko v sodnikovem podaljšku, je bil slovenski branilec Petar Stojanović. Sodniška poteza med navijači Dinama še vedno buri duhove, saj so prepričani, da je sodnik prestrogo pokazal na belo točko, z njegovo odločitvijo pa se glede na burno reakcijo ni strinjal niti Petar Stojanović.