»Vse dni, vse noči« igrajo že lepih 32 let

5 20.09.2017 22:38:53

Ohoho, kakšna ČAROVNIJA Josipa Iličića (video)

Josip Iličić je na svoj način zaznamoval visoko prvenstveno zmago Atalante.

Nogometaši Atalante so v petem krogu serie A pred svojimi navijači v dvoboju s Crotonejem upravičili vlogo favorita. Prepričljivo so slavili, nekdanjega vratarja Gorice Alexa Cordaza so premagali s kar 5:1, dvoboj v Bergamu je v veliki meri zaznamoval Josip Iličić. V 38. minuti je poskrbel za najlepši trenutek večera, ko je sprejel žogo ob desni stranski črti, nato pa nezaustavljivo krenil proti gostujočim vratom. Vse do konca za vodstvo s 3:0.. Nasprotni branilci so bili ob izjemnem Jojotovem prodoru nemočni, slovenski reprezentant si je za briljantno preigravanje prislužil stoječe ovacije navijačev. A to še ni bilo vse. Še zdaleč ne. Že v peti minuti se je izkazal s podajo za vodilni gol, ki ga je dosegel Andrea Petagna, po dobri uri igre je asistiral še Alejandru Gomezu, ki je zadel za 4:0.

Josip Iličić je odigral vso tekmo, Jasmin Kurtić je tokrat sedel na domači klopi za rezervne igralce.