Ministrstvo sledilo stroki: Letos bodo odstrelili ...

Grozljivka na reliju! Vsaj sedem mrtvih, 21 ...

Simon Vadnjal Revija Stop

Znani obrazi so zelo okoljsko ozaveščeni

0 17.09.2017 11:17:59

EKSPLOZIVNI Etien Velikonja: Nekdanji as Maribora in bivši član Olimpije zablestel z dvema zadetkoma (video)

Willem II
Etien Velikonja se je na Nizozemskem prvič vpisal med strelce.

Ko je Willemu II že gorelo pod nogami, je na sceno stopil - ETIEN VELIKONJA! Slovenski napadalec se je prvič, odkar si kruh služi na Nizozemskem, vpisal med strelce. A ne zgolj enkrat, ampak kar dvakrat! Primorec je bil veliki junak svojega novega kluba, ki se je v gosteh pomeril s tekmecem za obstanek med elito, slavil s 3:1 in zabeležil sploh prvo zmago v sezoni.

Nekdanji nogometaš Gorice, Maribora in Olimpije je že v peti minuti s "pravo bombo" povedel svoj klub v vodstvo, nakar je v 31. minuti zadel za vodstvo svojega kluba s 3:0. Velikonja je v igri ostal do 67. minute, nato pa na klop odšel ob stoječih ovacijah s strani navijačev Willema II.

"Seveda sem vesel. Najbolj zaradi treh osvojenih točk, ki so za nas zelo pomembne. Kakopak pa sem vesel tudi zaradi dveh doseženih zadetkov," je po tekmi z nasmehom na obrazu dejal napadalec iz Slovenije.