Ministrstvo sledilo stroki: Letos bodo odstrelili ...

Simon Vadnjal Revija Stop

Znani obrazi so zelo okoljsko ozaveščeni

0 11.08.2017 22:30:01

Zlatko Dedić je še vedno nerešljiva uganka za tekmece (video)

Nekdanji reprezentančni napadalec se je pred začetkom sezone iz nemškega Paderborna preselil v severno soseščino.

Postal je član avstrijskega drugoligaša Wackerja iz Innsbrucka, s katerim je nocoj v petem krogu gostoval pri Wattensu in se veselil zmage s 3:1. To je bila druga zaporedna zmaga ekipe iz Innsbrucka, ki je zbrala osem točk in jo z odigrano tekmo manj najdemo na tretjem mestu prvenstvene lestvice.

Prvo ime dvoboja pa je bil prav 32-letni napadalec iz Kopra. Domačini so sredi prvega polčasa sicer povedli, a vodstvo zadržali vsega osem minut. Potem pa je stvari v svoje noge vzel Dedić, ki je še v prvem polčasu najprej po izjemnem prodoru, s katerim je z lahktoo iz igre vrgel domačega branilca, odlično asistiral Gabrieleju za vodstvo gostov z 2:1.

V 81. minuti pa se je še sam vpisal med strelce. Po prestreženi žogi in odlični podaji v prostor se je sam znašel pred domačim vratarjem in ga hladnokrvno premagal ter spomnil na svoje najboljše čase.

Dedićevi akciji si lahko ogledate tudi tukaj in tukaj.