Erika Žnidaršič izgubila živce: kako je ...

Kmetija: Novi tekmovalci vas bodo prikovali pred ...

gv
gv
0 13.12.2016 09:43:28

Atletico ostal brez točk in brez Oblaka: Slovenec staknil sila neprijetno poškodbo (video)

Madridski Atletico je sinoči izgubil prvenstveno tekmo proti Villarealu z 0:3, ob tem pa ostal tudi brez prvega vratarja Jana Oblaka. Slovenec si je pri posredovanju izpahnil ramo, a kot so sporočili iz vodstva španskega prvoligaša, so Oblaku po radiološki preiskavi ramo že naravnali, tako da poškodbo že celi.

Za Atleticom je slab večer. Villarreal je na domačem stadionu El Madrigal Atletico ugnal z visokih 3:0 in Madridčane potisnil na šesto mesto prvenstvene lestvice, sam pa napredoval na četrto. V 27. minuti je Manuel Trigueros kaznoval Oblakovo napako in povedel z 1:0, Oblak pa se je poškodoval ob posredovanju pri drugem zadetku, ko je izbijal žogo ter si pri tem izpahnil ramo.

Gol je padel v 37. minuti, ko je bil uspešen Jonathan Dos Santos. Tekma je bila nato prekinjena zaradi Oblakove poškodbe, v igro pa je moral Miguel Moya. Tretji gol je v sodnikovem dodatku dosegel Roberto Soriano. V vodstvu Atletica menijo, da bo Škofjeločan z igrišč odsoten dva do štiri tedne.

Značke: oblak, atletico