Večni si želijo biti le avtokrati: v Moskvi, v ...

Mojster Jure o vzgoji otrok: V življenju se bodo ...

Groza! Tragična nesreča mladega Slovenca! Komaj ...

0 05.05.2016 21:35:50

Pozdrav iz garderobe: Benjamin Verbič je pokalni prvak! (foto)

Grega Wernig
Slovenski nogometaš je s svojim Københavnom danes slavil na finalni tekmi danskega pokala.

Benjamin Verbič je na srečanju z Aarhusom odigral vseh devetdeset minut, si prislužil rumeni karton, a pustil zelo dober vtis ob zmagi 2:1. Njegova ekipa je povedla, Aarhus je izenačil globoko v sodniškem podaljšku prvega polčasa, nogometaši iz prestolnice pa so do zmage prišli z zadetkom v 78. minuti.

Gre seveda za prvo lovoriko, ki jo je je Verbič osvojil, odkar je zapustil Celje in slovensko ligo. Ob tem njegovo moštvo premočno vodi v danskem prvenstvu, Benjamin pa je osvojitev pokala proslavil s fotografijo, ki jo je delil na družabnih omrežjih. Zmagovalci pokala!!! je zapisal ob sliki, na kateri je skupaj z nekaj soigralci ter lovoriko in ki vam jo seveda prilagamo.

Značke: verbič, kobenhavn, pokal