Prvi mož ukrajinske vojske presenetil: Ukrajina ...

Zaigralo vam bo srce! Ste videli, v kakšni majici...

Kanyne West, Harry in P Odkrito.si

Harry v pedofilski mreži P. Diddyja??!!

0 10.11.2017 09:38:01

UAU! Izjemni zadetek in še bolj mojstrska asistenca! Ob odsotnosti Jana Repasa je ZABLESTEL njegov soimenjak! (video)

Grega Wernig
Ob odsotnosti poškodovanega Jana Repasa, ki se je že vrnil v Francijo, je na zadnji tekmi kvalifikacij za evropsko prvenstvo blestel predvsem Jan Mlakar.
Slovenski nogometaši do 21 let so v lovu na evropsko prvenstvo v Novi Gorici premagali svoje vrstnike iz Črne gore, njihov odpor so strli v 2. polčasu, ko je bil najprej v 61. minuti tekme uspešen Jan Mlakar, 19 minut kasneje pa še Matic Vrbanec. Ob odsotnosti Jana Repasa, ki se je poškodoval tik pred tekmo in se je že vrnil v Caen na pregled h klubskim zdravnikom, je bil prav Mlakar prvo ime tekme in zmage. Najprej je črnogorskega vratarja premagal z izjemnim golom iz obrata, nato pa je poskrbel še za izjemno asistenco s peto, ki jo je izkoristil Vrbanec.
Prvi zadetek si lahko v spodnjem videoposnetku ogledate pri 1:48, drugega pa pri 2:47.
Značke: jan-mlakar, slovenija, u21