Od Žuglja do Žaklja: ko zloraba institucij ...

Klavrn zaton Janeza Janše: Hrvat Plenković je ...

Poleg britanskega škandala, Rebel razkriva tudi druga sporna povabila, vključno z 2-milijonsko ponud Odkrito.si

Kraljeva družina - Orgije in droga na zasebnih ...

parfumi Ekipa24.si

Kamera ujela znanega in uglednega slovenskega ...

1 17.03.2024 07:36:53

To je zadetek, zaradi katerega je bentil trener Olimpije: Zadnja minuta polčasa, mi imamo žogo ... (video)

Bravo ostaja zaklet za Olimpijo, sobotni dvoboj 27. kroga Prve lige Telemach pa se je končal brez zmagovalca (1:1).

Bravo ostaja zaklet za Olimpijo. Zmaji sosedov iz Spodnje šiške niso uspeli premagati že štiri tekme oziroma nazadnje lanskega februarja, še bolj dolgo brado pa ima zadnja zmaga na stadionu ŽAK. Tam je Olimpija nogometaše Brava nazadnje premagala pred skoraj petimi leti oziroma v prvem krogu sezone 2019/20.

Tokrat je bil najbolj zanimiv zaključek prvega polčasa, v katerem sta padla oba zadetka na tekmi. Najprej je pri Bravu nespretno akcijo zaključil Victor Gidado, ko je imel pred vrati na voljo prostega igralca, nato pa je v 45. minuti Olimpija povedla.

David Sualehe je podal z leve strani na drugo vratnico, tam je Timi Max Elšnik žogo z glavo podal pred vrata, kjer jo je iz bližine v mrežo poslal Ivan Durdov. Toda manj kot minuto pozneje je Bravo izenačil, po podaji Matije Kavčiča, enajsti v sezoni, s čimer je na vrhu v tem elementu, je zadel Jakoslav Stanković.

To je bil zadetek, ki je še posebej razjezil trenerja gostov Zorana Zeljkovića. "Neverjetno je, kako smo prejeli zadetek. Ko sem treniral selekcijo do 12 let, nismo prejemali takšnih zadetkov. Zadnja minuta polčasa, mi imamo žogo ... Pa jo izgubimo in dobimo gol. S tem se nikakor ne morem sprijazniti. Neumnost, da ni večje," je med drugim bentil ljubljanski strateg.

Vrhunce dvoboja si lahko ogledate v spodnjem posnetku, zadetek Brava pa od 2:07 naprej.

Značke: olimpija, bravo