Poleg britanskega škandala, Rebel razkriva tudi druga sporna povabila, vključno z 2-milijonsko ponud Odkrito.si

0 06.10.2022 12:22:05

To, kar uspeva temu vezistu v 1. SNL, je nekaj izjemnega ... In tudi njegovi ekipi!

Domen Jančič
Mojster končnic, mojstri končnic.

Vasilije Janjičić si v dozdajšnjem delu prvenstva še ni pridobil pretiranega zaupanja trenerja Celjanov Romana Pilipčuka. Zbral je devet nastopov, le štirikrat je bil član začetne enajsterice, ampak v Zürichu rojeni vezist je kljub temu postal nadvse pomembni člen grofov. Rešitelj oziroma joker s klopi v pravem pomenu besede. Ob zadnji zmagi proti Radomljam se je veselil tretjega gola v dozdajšnjem delu prvenstva, vse je dosegel kot rezervist. In to še ni vse. Še zdaleč ne! Vse tri je namreč dosegel v končnicah obračunov in vsi trije so njegovi ekipi prinesli zmago. Mož odločitve … Proti Gorici je v 95. minuti realiziral najstrožjo kazen za 1:0, v obračunu z Domžalami je bil v 87. minuti uspešen za končnih 2:1, uspeh proti Radomljam je z bombo zagotovil 120 sekund prej ...

Hkrati rezultati po enajstih odigranih krogih razkrivajo, da se celjska zasedba lahko pohvali z izjemnim karakterjem, Nino Kouter in soigralci so postali mojstri vrnitev. Odigrali so kar pet takšnih tekem, v katerih so se znašli v zaostanku ter se potem izognili porazu. Dve vrnitvi sta epski ... Prvo so uprizorili proti Muri, ko so zaostajali že z 0:3, in si v srhljivi končnici priborili točko, v dvoboju z Olimpijo jim je po zaostanku z 0:2 v nadaljevanju uspel popoln preobrat za zmago s 4:3. V Ljudskem vrtu so bili prav tako v minusu za dva zadetka in na koncu remizirali, z Domžalami in Radomljami so vodstvo tekmecev z 1:0 preobrnili v zmago z 2:1.