Pravnomočno poražena NKBM: šlo je za tipično ...

Diverzantska akcija: Viole v Ljubljani napadle ...

Afera ogroža von der Leyenovo politično prihodnost, saj poteka v obdobju pred evropskimi volitvami, Odkrito.si

matej mohoric 24 mm Ekipa24.si

Matej Mohorič o nedolžni ureznini, ki mu je niso...

0 03.03.2022 19:25:25

NORO V KOPRU! Ne boste verjeli, KAJ SE JE ZGODILO MARIBORU - ta razplet derbija MOČNO ODMEVA!

Kazalo je na zanesljivo zmago Maribora, a so vijoličasti do nje prišli po pravi drami.

Na uvodu v drugi polčas je po otipavanju v prvem delu (najlepšo priložnost je imel Koper, Nemanja Mitrović bi skoraj dosegel avtogol) Maribor povedel iz enajstmetrovke, kmalu za tem zadel za 2:0 in bil usmerjen proti prepričljivi zmagi ter utrditvi na vrhu prvenstvene lestvice. Toda stvari so se v zaključku obračuna močno zapletle, tako da so se gostje na Bonifiki na koncu reševali na najbolj neverjeten način. Kar pa je zanje najbolj pomembno - vendarle so se rešili.

Na 1:2 je Koper iz svoje enajstmetrovke znižal skoraj natanko 10 minut pred koncem rednega dela, prava norišnica pa se je odvila v 95. minuti. Ne samo da je Koper po kotu zadel vratnico, za nameček je tip ob okviru gola žogo, ki se je odbila od vratnice, zgolj za kak centimeter zgrešil igralec domačih, ki bi jo prav tako kaj lahko poslal v mrežo. Maribor je nekako preživel s tem pa ima že 48 točk in predvsem že 6 točk naskoka tako pred Koprom kot pred Olimpijo.

Značke: maribor, koper, derbi