Pravnomočno poražena NKBM: šlo je za tipično ...

Diverzantska akcija: Viole v Ljubljani napadle ...

Afera ogroža von der Leyenovo politično prihodnost, saj poteka v obdobju pred evropskimi volitvami, Odkrito.si

matej mohoric 24 mm Ekipa24.si

Matej Mohorič o nedolžni ureznini, ki mu je niso...

0 03.03.2022 16:49:43

DRAMA V LJUBLJANI! Poglejte, kaj je NAREDIL OLIMPIJA, nor razplet derbija v Šiški, Maribor pa ...

Bravo in Olimpija sta se v ljubljanskem derbiju razšla z izidom 0:0, ni pa manjkalo drame.

Potem ko je tekma približno 80 minut potekala v precej medlih ritmih in je bil Bravo celo malce boljši nasprotnik Olimpija pa v prvi vrsti precej raztresena, se je razmerje v zadnjih desetih minutah vendarle nekoliko spremenilo. Gostje z druge strani mesta so po nekaj menjavah bolj pritisnili, ob tem pa si v 87. minuti tudi priigrali idealno priložnost za zmago. Več kot upravičeno je glavni sodnik Slavko Vinčić dosodil enajstmetrovko in zdelo se je, da bo Olimpija prišla do vseh treh točk.

Toda ne. Najstrožjo kazen je izvajal Almedin Ziljkić, to pa je nogometaš Olimpije storil zelo slabo. Brez pravega občutka, precej po sredini, bolj na srečo kot na karkoli drugega. Pa ne da bi hoteli kaj vzeti vratarju Brava, ki je odlično reagiral, strel ubranil in izid pustil pri začetnih 0:0. Kar je postalo tudi končni rezultat, tako da je vsaka ekipa osvojila eno točko. Pred derbijem Kopra in Maribora ima tako Olimpija 42 točk - toliko jih ima tudi Koper, Maribor je pri 45.

Značke: olimpija, bravo