Sodnik zavrnil tožbo proti Stevenu Tylerju

Od Žuglja do Žaklja: ko zloraba institucij ...

Skrivajo premoženje: razkrivamo nepremičnine, ki...

Bo igral? Navijači Dallasa v skrbeh zaradi ...

1 09.07.2020 22:19:13

BREZ PARDONA! Zmaji so IZKORISTILI blamažo Maibora in POBEGNILI na vrhu lestvice! (video)

Martin Metelko
Po visokem porazu Maribora v Sežani je v zadnji tekmi 32. kroga PLTS.Olimpija s 5:0 odpravila zadnjeuvrščeni Rudar in ima na vrhu lestvice štiri točke več od Celja in sedem od Maribora.

V Stožicah sta se merita vodilna Olimpija in zadnjeuvrščeni Rudar, že po 37 sekundah pa smo videli prvi zadetek. Po Savićevi podaji je v polno meril Ante Vukušić.

Po dobrih 16 minutah so Ljubljančani še drugič premagali vratarja, Radana je tokrat ugnal Luka Menalo. V 35. minuti je bilo že 3:0, z veliko sreče je svoj drugi zadetek na srečanju dosegel Ante Vukušić, le pet minut pozneje je povišal vodstvo Olimpije na 4:0.

Svojega 26. gola v sezoni pa se je veselil že po štirinajstih sekundah drugega polčasa, ko je rezultat povišal na 5:0.

V 68. miuti so imeli zeleno-beli izjemno priložnost za povišanje rezultata, toda Matej Radan je ubranil Bezjakov strel z bele pike, tako da se je srečanje končalo z rezultatom 5:0.

VSE ZADETKE si lahko ogledate TUKAJ.

Olimpija - Rudar 5:0 (4:0)
* Stadion Stožice, brez gledalcev, sodniki: Vinčić, Gabrovec, Benc.
* Strelci: 1:0 Vukušić (1.), 2:0 Menalo (17.), 3:0 Vukušič (35.), 4:0 Vukušič (40.), 5:0 Vukušić (46.).
* Olimpija: Vidmar, Andrejašič, Samardžić (od 81. Kamy), Šme, Jurčević, Ostrc, Elšnik, Menalo (od 65. Knežević), Savić (od 56. Bezjak), Cekici (od 56. Pavlović), Vukušić (od 56. Kadrić).
* Rudar Velenje: Radan, Pušaver, Pavlović, Vošnjak, Jovan (od 56. Krefl), Tifković (od 46. Lelić), Črnčič (od 64. Vižintin), Jovanović, Filipović, Kuzmanović, Panadić (od 46. Koprivnik).
* Rumeni kartoni: Bezjak; Črnčič, Vošnjak.