Indira Ekić potrdila, da bo postala mamica

doncic slacilnica Ekipa24.si

Takšnega Dončića še niste videli! Prizori iz ...

17 02.02.2018 17:23:34

Uh, kako BOLEČ PORAZ Maribora na tekmi v Turčiji: Nasprotnik, ki je bil še lani drugoligaš, ga je STRESEL IZ HLAČ!

Drago Wernig - TAKA
Visok poraz Maribora.

Nogometaši Maribora so se v Beleku pomerili s češkim klubom Sigma, ki je še lani igral v drugi češki ligi, in doživeli nepričakovano visok poraz. Tekmec je slavil kar s 3:0, ob tem je zanimivo, da so Čehi vse tri zadetke dosegli že v prvem polčasu. In to do petindvajsete minute! V 2. in 14. minuti je Jasmina Handanovića premagal Martin Hala, strelske vaje Sigme, ki v češki ligi zaseda tretje mesto, je zaključil Jakub Plšek. Za Maribor je bil to sicer prvi poraz v pripravljalnem obdobju.

Trener Maribora Darko Milanič je tokrat priložnost za igro ponudil naslednjim nogometašem: Handanović (46' Obradović), Kramarič, Šuler, Doumbia (61' Uskoković), Kolmanič (75' Koblar), Vrhovec (46' Dervišević), Pihler (86' Žugelj), Bohar (46' Hotić), Bajde (61' Mešanović), Tavares (61' Vršič), Zahović (61' Mlakar).

Značke: nk-maribor, plts