Večni si želijo biti le avtokrati: v Moskvi, v ...

Mojster Jure o vzgoji otrok: V življenju se bodo ...

sveca Ekipa24.si

Groza! Tragična nesreča mladega Slovenca! Komaj ...

1 19.11.2017 11:40:29

Triglav je ostal BREZ VRATARJA, rokavici si je nadel NAPADALEC Luka Majcen in … (video)

Dvoboj v Kranju je imel nenavadno končnico.

Kidričani so v sobotnem popoldnevu trikrat zatresli kranjsko mrežo, a so vratarja Elvisa Džafića premagali le enkrat, dvoboj je imel nenavaden zaključek. V 88. minuti, pri izidu 0:1, je namreč domači čuvaj mreže stekel iz vrat in s prekrškom preprečil protinapad ter bržkone tudi zadetek Marku Nuniću ter si prislužil neposredni rdeči karton.

aluminij mm
Martin Metelko
Ob vseh opravljenih menjavah in tudi dejstvu, da Kranjčani niti niso imeli rezervnega vratarja, je med vratnici stopil napadalec Luka Majcen. In hitro moral pobrati žogo iz svoje mreže – dvakrat. V 90. minuti ga je po Škoflekovi podaji ukanil Alen Krajnc, malce pozneje ga je po protinapadu premagal še Marko Nunić za končnih 3:0.