Janša dobil krila: je to začetek konca Roberta ...

slovenija, danska, evropsko-prvenstvo Ekipa24.si

Kakšen drugi polčas! Po zaostanku z 0:1 so se ...

Miša Molk o ljubezni z več kot enim partnerjem

3 05.11.2017 09:29:46

Uf, kakšen večer LEGENDE vijoličastih: To je pohod Marcosa Tavaresa do naziva KRALJA STRELCEV (video)

Drago Wernig - TAKA
V 15. krogu Prve lige Telekom Slovenije so se Mariborčani znesli nad Krškim.

Vijoličasti so zelo hitro pozabili na poraz, ki so ga v sredo doživeli na slovitem Anfieldu, v državnem prvenstvu pa nadaljujejo niz zmag. Ta je bila še posebej prepričljiva, saj je bilo gostovanje v Krškem odločeno po vsega 13 minutah tekme, ko so vijoličasti že vodili s 3:0.

Na koncu je v golu Krčanov odjeknila petarda, pod dva zadetka se je podpisal branilec Aleksander Rajčević, hat-trick pa je dosegel razpoloženi Marcos Tavares. Tako ima legendarni Brazilec v dresu Maribora že 128 zadetkov, do naziva nespornega kralja slovenskega prvenstva pa ga ločijo še trije zadetki, z dvema pa se bo izenačil na vrhu. Prekmurec Štefan Škaper jih je namreč dosegel 130 in dolgo časa se je zdelo, da bo njegov rekord nedotakljiv. Vse dokler Mariborčani niso dobili Tavaresa.

Značke: maribor, krško, plts