Poleg britanskega škandala, Rebel razkriva tudi druga sporna povabila, vključno z 2-milijonsko ponud Odkrito.si

0 20.06.2017 20:32:03

Ibraimi zatresel mrežo Maribora, kako huda je poškodba Billonga? (foto)

Drago Wernig - TAKA
Varovanci Darka Milaniča so remizirali z makedonskimi podprvaki.

Vijoličasti so se v ponedeljek preselili v svojo tradicionalno bazo v Moravske Toplice, kjer nadaljujejo priprave na prihajajočo sezono, včeraj so odigrali tudi drugo prijateljsko tekmo. Varovanci Darka Milaniča so v Odrancih merili moči s Škendijo, z makedonskimi podprvaki so se razšli z izidom 1:1 (1:1). Za zasedbo iz Ljudskega vrta je v šesti minuti v polno zadel Damjan Bohar, pri tekmecih je bil zgolj štiri minute pozneje uspešen Ibraimi. A kakopak ne Agim, temveč Besart Ibraimi.

maribor2 dw
Maribor se je v prvem polčasu predstavil v postavi Handanović, Palčič, Rajčević, Šuler, Viler, Ahmedi, Pihler, Kabha, Bohar, Zahović, Bajde, v nadaljevanju so bili na igrišču Cotman, Mertelj, Billong (od 65. Hajrić), Uskoković, Kolmanič, Hotić, Vrhovec, Ogrinec, Vokić, Kramarič in Sunny.

Valon Ahmedi je v prvem delu dvakrat stresel okvir vrat, za slovenske prvake pa je nekoliko zaskrbljujoče spoznanje, da je moral Jean-Claude Billong v 65. minuti zaradi bolečine v zadnji stegenski mišici predčasno z igrišča.