Šest ustavnih sodnikov razkrilo dodatne ...

Skrivajo premoženje: razkrivamo nepremičnine, ki...

Bo igral? Navijači Dallasa v skrbeh zaradi ...

0 09.04.2017 20:25:40

Eleke in Cime slavila, kot da bi osvojila ligo prvakov (FOTO)

Blessing Eleke
Blessing Eleke je s slavjem po izenačujočem zadetku v Celju spomnil na lansko afero, ki je odnesla Marka Nikolića. Tokrat se mu je pridružil še Sebastjan Cimerotić.

Dan pred obletnico tekme Olimpije in Zavrča, na kateri je Blessing Eleke v 93. minuti Olimpiji prinesel remi z 1:1 in se gola za okus takratnega trenerja Marka Nikolića veselil predolgo in preveč bučno, je Nigerijec ponovil vajo. Ko je v Celju v 95. minuti spet zadel za izenačenje na 1:1 je svoj zadetek si je spet vzel čas in ga proslavil, kot da bi Ljubljančanom prinesel trofejo.

A takratno in tokratno slavje je imelo pomembno razliko. Če je takrat Nikolić povsem izgubil kontrolo nad seboj in svojemu napadalcu zabruil »idiot črni« - ter zaradi tega izgubil službo – so bili njegovega tokratnega gola veliko bolj veseli tudi na ljubljanski klopi.

Pravzaprav je do navdušenega Elekeja med prvimi pritekel evforični član strokovnega vodstva zmajev Sebastjan Cimerotić in z Nigerijcem proslavil remi s Celjem kar na igrišču.

Očitno so v Ljubljani zelo spustili standarde, da jih remi s petouvrščeno ekipo tako navduši …