Od Žuglja do Žaklja: ko zloraba institucij ...

Klavrn zaton Janeza Janše: Hrvat Plenković je ...

Slovenska zvezdnica z ostro kritiko smučarske ...

parfumi Ekipa24.si

Kamera ujela znanega in uglednega slovenskega ...

0 13.03.2024 09:52:18

Grozljivi vzkliki navijačev Barcelone pred tekmo lige prvakov: temu nogometašu so želeli 'smrt' (video)

Barcelona se je z zmago s 3:1 nad Napolijem uvrstila v četrtfinale lige prvakov.

Barcelona in Napoli sta se v Neaplju na prvi tekmi razšla z neodločenim izidom 1:1. V Kataloniji so domači nekoliko podjetnejše začeli dvoboj, a v uvodnih minutah vseeno niso bili pretirano nevarnejši. Toda v 15. minuti so na vrsto le prišle minute blaugrane. Sprva je po podaji Raphinhe za vodstvo zadel Fermin Lopez, le dve minuti kasneje pa so domači izpeljali protinapad. Končal ga je Raphinha, a zadel vratnico, je pa akcijo dobro spremljal Joao Cancelo, ki je povišal na 2:0. Toda Neapeljčani niso predolgo čakali na prvi odgovor, na 1:2 so znižali po pol ure igre, ko je podajo Mattea Politana natančno zaključil Amir Rrahmani. V drugem polčasu so Neapeljčani lovili izenačujoči zadetek, a jim ga ni uspelo doseči. Barcelona se je dobro branila, nato pa z lepo odigrano akcijo, ki jo je zaključi Robert Lewandowski, s tretjim zadetkom na dvoboju v 83. minuti potrdila četrtfinale.

Zmago Barcelone pa so zasenčili grozljivi vzkliki navijačev Kataloncev pred odhodom na stadion. Ti so vzklikali zvezdniku Reala, Viniciusu. "Vinicius, umri!"