Od Žuglja do Žaklja: ko zloraba institucij ...

Klavrn zaton Janeza Janše: Hrvat Plenković je ...

jankovic hokej Ekipa24.si

Velike spremembe v zmajevem gnezdu! Novo ime ...

0 12.03.2024 10:25:49

Joj, to se mu pa še ni zgodilo! Ronaldo zgrešil nemogoče, 'zicer' je poslal v ... (video)

Cristiano Ronaldo se je z Al Nassrom poslovil v četrtfinalu azijske lige prvakov.

Al Nassr je v ponedeljek gostil povratno tekmo četrtfinala azijske lige prvakov, tekma pa se je končala po streljanju enajstmetrovk, ki so jih dobili nogometaši Al Aina iz Združenih arabskih emiratov. To je bilo veliko razočaranje za Ronalda in druščino, morda pa bi se vse skupaj lahko končalo že prej, če Portugalec ne bi zgrešli neverjetne priložnosti. Sredi drugega polčasa se je sam znašel pred golom, a je slabo udaril, žoga pa je končala za golom.

To se je zgodilo pri izidu 2:2, do konca drugega polčasa je Al Nassr dosegel še svoj tretji zadetek na tekmi in izsilil podaljšek, Ronaldo pa je z zadetkom v 118. minuti izkoristil najstrožjo kazen. Sledile so enajstmetrovke, Portugalec pa je bil edini od soigralcev, ki je bil uspešen. Na drugi strani so bili nogometaši Al Aina nezgrešljivi in se zasluženo veselili uvrstitve v polfinale.

Značke: ronaldo, al-nassr