Od Žuglja do Žaklja: ko zloraba institucij ...

Klavrn zaton Janeza Janše: Hrvat Plenković je ...

Kamera ujela znanega in uglednega slovenskega ...

0 11.03.2024 13:43:15

Ste videli?! De Bruyne jezno odvihral po menjavi, Guardiola za njim, nato pa ... (video)

Kaj sta imela Pep Guardiola in Kevin De Bruyne?

Derbi 28. kroga angleškega nogometnega prvenstva med Liverpoolom in Manchester Cityjem se je končal brez zmagovalca, z izidom 1:1. Gosti so ob polčasu vodili, domači pa so v drugem z bele točke izenačili in s tem tudi razveselili navijače Arsenala, ki je z delitvijo točk v derbiju pridobil največ, zadržal je namreč vodstvo na prvenstveni lestvici.

Manj vesel je bil zagotovo Kevin De Bruyne, ki je moral srečanje zapustiti še pred koncem tekme. Trener Pep Guardiola je podajalca pri edinem zadetku Manchester Cityja iz igre poklical sredi drugega polčasa, Belgijec pa je jezno odvihral na klop, pred tem pa kazal na igrišče. Španec ni želel, da bi pri tem ostalo, De Bruynu je sledil na klop za rezerve, kjer sta poskrbela za nadvse zanimiv prizor. Tekma se je odvijala, onadva pa sta se pogovarjala in izmenjala mnenja.

Značke: pep, de-bruyne