Šest ustavnih sodnikov razkrilo dodatne ...

Skrivajo premoženje: razkrivamo nepremičnine, ki...

Alya: 'Vsi pravijo Alya kdaj bo otroček'

Takšnega Oblaka ne poznamo! Njegova izbranka je ...

0 15.03.2023 07:28:43

Kaj se dogaja s Cristianom? Spet je izgubil živce in doživel veliko ponižanje (video)

Cristiano Ronaldo še zdaleč ne blesti v Savdski Arabiji.

Ko je Cristiano Ronaldo podpisal pogodbo z bogatim klubom iz Savdske Arabije, je bilo prepričanje, da bo Portugalec tresel kot po tekočem traku, da bo Al Nassr z lahkoto premagoval tekmece. A realnost je nekoliko drugačna ...

Portugalski zvezdnik je na nekaj tekmah res pokazal izjemno znanje, a kar nekaj tekem je bilo takšnih, na katerih je bil neprepoznaven in tudi zelo jezen. Čeprav je na zadnji tekmi Al Nassr prišel do zmage s 3:1, a Ronaldo je odigral eno od tistih tekem za pozabo, na kateri ni mogel skrivati svojih frustracij. V sodniškem dodatku prvega polčasa je prejel rumeni karton, ker je žogo brnil daleč stran po tem, ko je sodnik piskal konec prvega polčasa. Portugalski nogometaš je začel jezno kriliti z rokami in je izgubil živce.

Nato pa je prišla še 87. minuta tekme, ko se je trener Rudi Garcia odločil, da ga zamenja, kar ni najbolj razveselilo slavnega nogometaša.