Poslanski turizem: za tri dni v resort na ...

Slovenka leta odpuščena: vrata ji je pokazala ...

Gorski zdravnik Revija Stop

»Dr. Gruberja so Slovenci vzeli za svojega«

Nastavite budilke: jasno je, kdaj bo Dallas igral ...

0 01.11.2022 13:47:43

Najbolj nor podaljšek! Zaključek tekme v Angliji je zaokrožil po svetu, česa takšnega še niste videli (video)

Na tekmi med Charltonom in Ipswichem je sledil eden najbolj norih zaključkov nogometnih tekem kadarkoli.

Že redni del tekme tretje angleške lige je bil razburljiv, Ipswich je vodil že z 2:0, nogometaši Charltona pa so se vrnili v igro. Ob temu, ko je sodnik pokazal, da bo tekmo podaljšal za šest minut, je rezultat na semaforju še kazal rezultat 2:2, kmalu je goste iz Ipswicha v novo vodstvo popeljal Ladapo. V 94. Minuti je goste v drugo vodstvo z dvema goloma prednosti popeljal Morsy. Toda domačini se niso predali in so uspeli v 96. In 99. Minuti dvakrat zadeti in tekmo ponovno izenačiti. Najbolje, da si sami pogledate celoten sodnikov podaljšek na tekmi med Charltonom in Ipswichom, saj česa takšnega še niste videli.

Ipswich je sicer na dobri poti k napredovanju med drugoligaše, saj je na drugem mestu lige, Charlton pa je deveti.