Slovaški atentat in Slovenija: nasilje se vedno ...

Pravnomočno poražena NKBM: šlo je za tipično ...

Poroka na prvi pogled: Marko le odigral ...

Kaj? Luka Dončić je v neposrednem prenosu med ...

0 09.10.2022 13:52:34

Zmešalo se mu je! Reakcija Kahna osupnila vse, ne boste verjeli, kaj je sledilo po golu Borussie! (video)

Legendarni Oliver Kahn je zelo čustveno pospremil drugi zadetek Borussie.

Bayern je v letošnji sezoni bundeslige zabeležil že četrti remi, sobotni pa je bil še posebej boleč. Zgodil se je na tekmi proti največjemu rivalu, za nameček po tem, ko je proti Borussii še v 74. minuti vodil z 2:0. Takrat je dal domačim navijačem nekaj upanja Youssoufa Moukoko, ki je zaostanek zmanjšal na 1:2, za eksplozijo navdušenja pa je v 95. minuti poskrbel francoski napadalec Anthony Modeste. No, vsaj na eni strani so bili navdušeni.

Med navijači Bayerna je bilo vzdušje precej bolj klavrno, za pravi spletni hit pa je poskrbel generalni direktor Bayerna Oliver Kahn. Legendarni Nemec je bil že kot igralec zelo temperamenten, svojo strast pa je pokazal tudi na tribuni v Dortmundu. Po drugem zadetku Borussie se je kar sesedel, to je prizor, ki se na spletu širi kot požar.

Značke: kahn, bayern