Sodnik zavrnil tožbo proti Stevenu Tylerju

Od Žuglja do Žaklja: ko zloraba institucij ...

Namesto države bo služil zasebnik: 2,55 milijona...

Poleg britanskega škandala, Rebel razkriva tudi druga sporna povabila, vključno z 2-milijonsko ponud Odkrito.si

Kraljeva družina - Orgije in droga na zasebnih ...

Bo igral? Navijači Dallasa v skrbeh zaradi ...

0 02.05.2022 11:01:22

NORIŠNICA! Poglejte NEVERJETNE PRIZORE, ko je klub po 38 letih osvojil NASLOV PRVAKA (video)

Norišnica v Turčiji.

Trabzonspor je predčasno že osvojil naslov turškega nogometnega prvaka, prvega po letu 1984 in sedmega skupno. Tri kroge pred koncem prvenstva je Trabzonspor v soboto z 2:2 remiziral proti ekipi Antalyaspor, kar je bilo dovolj za osvojitev lovorike.

Fenerbahče Mihe Zajca pred zadnjimi tremi tekmami na drugem mestu lestvice zaostaja za devet točk, a ima slabši medsebojni izkupiček v dvobojih z vodilnim moštvom tekmovanja.

Šele drugič po letu 1984 se je tako zgodilo, da kakšen klub iz Istanbula ni osvojil turškega prvenstva, naslov je po 38 letih znova romal v Trabzon. Navijači Trabzonsporja, za katerega med drugim igra Marek Hamšík, so si seveda dali duška. Mesto na obali Črnega morja v soboto in nedeljo ni spalo. Utrinek slavja si lahko ogledate tudi v spodnjem videu.

Značke: turčija, trabzonspor